کسب درامد با کد captcha

همراهان گرامی در این قسمت قصد داریم روشی جدید برای کسب درامد بدون نیازبه داشتن تخصصی خاص و بدون هزینه را به شما معرفی کنیم  ، در این روش شما فقط با نوشتن  کدهایی بنام کپتچا و در واقع کدهایی معروف به کدهای انسان شناسی درمکان تعیین شده  درامد کسب میکنید به همین سادگی ! 

اگر در طول روز ساعاتی را در اینترنت سپری میکنید حتما این روش پول ساز را امنحان کنید 
 با توجه به چندین پرداختی ازطرف این سایت سایت captcha  معتبر بوده و شما با خیال اسوده میتوانید در این سایت ثبت نام و فعالیت کنید میزان  پرداختی برای بار اول ۰٫۵۰ دلاراست 
در این روش کافی است ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر وارد سایت شوید و ثبت نام نمایید  تنها کافی است کدهای انسان شناسی را بدرستی و دقت وارد کرده و کلید Enter  را بفشارید این کار فقط به کمی دقت نیاز دارد  چون این سایت نسبت به وارد کردن کد اشتباهی بسیار سخت گیر است.
 
نکته های مهم : 
 
1 :  نوع کدها را طبق تصویر رویnormal  قرار دهید تا هم سرعت لود بالاتری داشته باشند و هم بهتر بتوانید تشخیص داده و وارد کنیدو اشتباه کمتری داشته باشید   .
2 : اگر متوجه شدید کدی اصلا واضح نیست آن را رد کنید (از طریق زدن دکمه It’s not a CAPTCHA! یا ALT+Q )  تا کد دیگری نمایش داده شود به هیچ عنوان تا ۱۰۰% مطمئن نبودید کد را تایید نکنید باز یاد آور می شویم که این سایت بسیار سختگیر میباشد و در صورت تکرار زیاد اشتباه اول تذکر داده و در نهایت حساب را به کل مسدود می کند 
3: در برخی موارد کد نمایش داده شده به حروف کوچک و بزرگ حساس است که با عبارت CaSe sEnSiTiVe  در کنار کد کپتچا مشخص شده است که در این خصوص می بایست دقت کنید در غیر این صورت برای شما خطا ثبت میگردد .