در این مقاله قصد داریم روشی جالب برای کسب درآمد از طریق مشارکت در پرسش و پاسخ های اینترنتی را به شما معرفی کنیم

شاید تا به حال پیش آمده باشد که در رایانه خود دچار مشکلی شده اید و حتی با صرف ساعت ها زمان نتوانستید آن مشکل را حل کنید در صورتی که می توانستید با راهنمایی یک متخصص مشکل خود را حل کنید و یا ممکن است در زمان هایی از زندگی خود نیاز به مشاوره با یک وکیل و حقوق دان را برای حل یک مسئله داشته اید اما قادر به پرداخت هزینه های سنگین استخدام وکلا نبوده اید ...

 سایت پاسخیاب یک سایت پرسش و پاسخ اینترنتی آنلاین می باشد و افراد می توانند از طریق سایت و یا ربات تلگرامی پاسخیاب سوالات و مشکلات خود را با پرداخت هزینه پاسخگویی بسیار اندک (بین 500 تا 2000 تومان ) به صدها کارشناس پاسخگو در زمینه های مختلف ارسال نمایند و پاسخی دقیق و کامل را از آنها دریافت کنند.

در حال حاضر کمک های رایانه ای آنلاین ، پاسخگویی به سوالات حقوقی ، مشاوره پزشکی آنلاین ، سوالات آشپزی و خانه داری ، و همچنین خدمات تایپ و ترجمه از طریق سایت پاسخیاب با هزینه ای بسیار اندک ( بین 500 تا 2000 تومان ) انجام می شود .


دو روش جهت کسب درآمد از سایت پاسخیاب وجود دارد:

1- همکاری با پاسخیاب به عنوان کارشناس پاسخگو 
در این روش شما می بایست مدرک علمی و عملی و تجربه کافی در حداقل یکی از فیلد های موضوعی سایت پاسخیاب را داشته باشید

2- همکاری در معرفی افراد
در این روش نیازی به داشتن هیچگونه مدرک و تجربه خاصی نمی باشد و کلیه افراد می توانند با صرف زمانی بسیار ناچیز و انتشار آدرس اختصاصی سایت و یا ربات تلگرامی که پس از ثبت نام در بخش همکاری در معرفی افراد برای آنها ایجاد می شود در شبکه های اجتماعی و یا وب سایت ها دیگر سهم قابل توجهی از سود سایت را دریافت نمایند.
کاربرانی که برای ثبت اولین درخواست خود در سایت پاسخیاب از طریق لینک اختصاصی سایت و یا ربات تلگرامی که برای شما ایجاد شده وارد شوند هر زمانی که هر مبلغی پرداخت نمایند ( حتی اگر ماه ها بعد از معرفی توسط شما بوده باشد ) شما 20 درصد آن را دریافت خواهید نمود
 
کسب درآمد از این روش بسیار ساده و راحت است و شما می توانید به طور مثال با معرفی ربات تلگرام پاسخیاب به یکی از دوستانتان که مشکل کامپیوتری ، حقوقی ، پزشکی و ... دارد هم به او کمک کنید تا مشکلش را حل کند و هم یک منبع درآمد همیشگی از کلیه درخواست هایی که او در آینده خواهد داشت ایجاد کنید !