در این مقاله قصد داریم یک سیستم کسب درآمد فوق العاده به شما معرفی کنیم که می توانید از طریق آن با انجام کار های ساده اینترنتی از قبیل جستجو در گوگل ، عضویت در سایت های مختلف ، تایپ ، وارد کردن کد امنیتی (capcha ) ارسال پست و نظر و لایک در شبکه های اجتماعی و ...  کسب درآمد نمایید!

سایت سرزمین جاب به سرزمین کارهای اینترنتی ساده معروف است و با یک عضویت ساده و رایگان در آن و سپس انجام وظایف ساده ای که به شما محول میکند می توانید شروع به کسب درآمد نمایید.

این سایت دارای رابط کاربری فوق العاده قوی می باشد و شما حتی از طریق موبایل خود می توانید وظایف محول شده را انجام داده و درآمد کسب نمایید

سرزمین جاب درواقع تنها نمونه ایرانی سایت معروف  Amazon Mechanical Turk یا mturk  متعلق به شرکت آمازون می باشد که یک سیستم کسب درآمد از طریق انجام Micro Jobs   یا همان کارهای ساده به وسیله روش جمع سپاری وظایف یا Crowdsourcing می باشد

برای شروع کسب درآمد از طریق سرزمین جاب کافی است به سادگی در بخش کسب درآمد این سایت عضو شوید و وارد حساب کاربری خود شوید و سپس از بخش شروع کسب درآمد کار هایی که به شما محول می شود را یکی یکی انجام دهید

انجام هر یک از کار هایی که به شما محول می شودمعمولا چند ثانیه بیشتر زمان نمی برد ( مثلا جستجو یک عبارت در گوگل ، لایک کردن یک مطلب ، مشاهده یک سایت و ...)  و برای هر یک مبلغ مشخصی که قبل از انجام آن وظیفه به شما اعلام می شود دریافت خواهید کرد.

برخی از روش های کسب درآمد که در این سیستم وجود دارد:

کسب درآمد از طریق جستجو در گوکل

کسب درآمد از طریق تایپ کردن متون

کسب درآمد از طریق مشاهده سایت های مختلف

کسب درآمد با عضویت در سایت های مختلف

کسب درآمد از ارسال نظر و پست در سایت ها

کسب درآمد از طریق وارد کردن کد های امنیتی captcha

کسب درآمد از طریق عضو شدن در کانال های تلگرام

کسب درآمد از طریق فالو کردن صفحات مختلف در اینستاگرام

کسب درآمد از طریق کلیک کردن روی دکمه گوگل پلاس

کسب درآمد از طریق لایک کردن صفحات فیسبوک

و ...

 

همچنین شما می توانید با معرفی سایر افراد به این سایت و تشویق آنها به کار در این سیستم بدون اینکه از درآمد آنها کم شود 5 درصد از مبلغ درآمدآنها را نیز دریافت نمایید.

حداقل میزان پرداخت به کاربران در این سیستم 10 هزار تومان می باشد و با رسیدن درآمد خود به این مبلغ می توانید درخواست واریز آن را به حساب بانکی خود ثبت نمایید.

 

به شما پیشنهاد میکنیم حتما این سیستم را امتحان کنید!

جهت عضویت در سرزمین جاب و شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید