یکی از قدیمی ترین سایت های ایرانی برای کسب در آمد سایت میترا رنک میباشد که در سال ۹۱ افتتاح شده است. کسب در آمد از سور ف و لایک هست. منظور از سورف کسب در آمد خودکار و بدون بازدید دستی میباشد.

روش کسب در آمد به این صورت میباشد که ابتدا در سایت ثبت نام کرده  سپس به صورت روزانه با انجام بازدید خودکار امتیاز دادن به گوگل پلاس و لایک صفحات در فیسبوک مشخص شده  در سایت میتوانید کسب در آمد کنید.
بازدید به صورت کاملا خودکار انجام میشود و شاید حد اقل 30 دقیقه در روز برای لایک کردن و امتیازبه گوگل پلاس  به زمان نیاز داشته باشید. شما میتوانید با انجام فعالیت ها و انجام یکسری از کار ها ی ساده در آمد خود را افزایش بدهید.
سقف برداشت این سایت 20000 تومان است که اگر از زمان عضویت هیچ کاری هم برای افزایش در آمد انجام ندهید کمتر از یک ماه به سقف برداشت میرسید.
میترا رنک چیست ؟
میترا رنک سایتی است برای افزایش بازدید و بهبود رنک به صورتی که با پیاده سازی یک بستر فعال و مناسب بازدید های واقعی از وب سایت شما را برای 5000 کاربر فعال فراهم میکند.تمامی باز دید ها به وسیله کاربران واقعی انجام میشودو تاثیر زیادی بر روی رتبه الکسا و سپس بهبود رنگ گوگل و موتور های جستجو میشود.
این سامانه روزانه میتواند تا 50000 بازدید برای وب سایت شما ایجاد نماید. بعد از سفارش یکی از پکیج های  افزایش بازدید برای بررسی صحت عملکرد میترا رنک  میتوانید به کمک سامانه های معتبر آمارگیر آمار کاربران و حجم بازدید را بررسی کنید.