در این مقاله میخواهیم در مورد  کسب درآمد اینترنتی از طریق کوتاه کردن لینک ها به وسیله سایت OPizo صحبت کنیم.

کافیست در این سایت ثبت نام کنید و بوسیله ی آن لینک های خود را کوتاه کنید ولینک های کوتاه شده ی خود را  جایگزین لینک های قبل کنید.
این روش کسب درآمد در منزل رایگان و بدون هیچگونه سرمایه انجام میشود وتنها نیازمند این است که لینک های شما به درستی در اینترنت منتشر شود.
تیم آپلود بوی برای برطرف کردن نیازها و مشکلات کاربران آپلودر و همیچنین گسترش سایت های زیر مجموعه ی خودش سایت OPizo.ir را خریداری کرده است.سایت OPizo  یک سایت  کوتاه کننده ی لینک های اینترنتی است و شما میتوانید از طریق لینک های کوتاه شده کسب درآمد کنید.
OPizo چیست؟
لینک های شما را به لینک های درآمدزا تبدیل میکند برای مثال شما بعد از کوتاه کردن لینک هایتان برای هر بازید از لینک های شما مبلغ 6 هزارتومان کسب خواهید کرد وهنگامی که درآمد شما به 10 هزار تومان رسید بصورت خودکار در 20 هر ماه به حساب شما واریز میشود
قابل ذکر است همه ی بازدیدهای شما اعم از بازدیدهای خارجی وایرانی شمارش شده و شما میتوانید برای کسب درآمد لینک های خود رادر وبسایت ها ,وبلاگ ها و یا شبکه های اجتماعی قرار دهید.
اگر وبلاگ یا وبسایتی دارید میتوانید در مدت زمان کوتاه تمام لینک های خود را به لینک های درآمدزا تبدیل کنید.
شما میتوانید با گرفتن زیر مجموعه بدون هیچگونه کسری از حساب زیرمجموعه 10 درصد از درآمد زیرمجموعه را به حساب خود اضافه کنید.دراین صورت هیچ گونه هزینه ای اززیر مجموعه شما کسر نخواهد شد.
.............
برای رفع مشکل تبدیل لینک ها به صورت تکی برای افرادی که دارای سایت یا وبلاگ هستند با استفاده از امکانات OPizo  میتوانید لینک های مد نظر تان را در مدت زمان کمتر از 1 دقیقه تبدیل به لینک های در امد زا کنید و همچنین در صورت تمایل نداشتن به ادامه کار این قابلیت را حذف کرده و به حالت قبل بازگردید.
برای این کار میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و از منو سمت راست لینک "لینک ساز هوشمند" را را کلیک کنید.
در صفحه ای که باز میشود لینک های مورد نظر خود را که قصد دارید به لینک در امد زا تبدیل کنید وارد میکنید.سپس بر روی دکمه "ایجاد و دریافت کد" کلیک کنید و کد ایجاد شده را در وب سایت خود قرار داده.